איך לעצב במגוון עיצובי פנים – כולם באמצעות פרקט?

האם פרקט מאפשר עיצוב מגוון יחסית?
פרקט הוא טרנד מתגבר ויותר ויותר בתים במדינת ישראל בוחרים כיום להתקין פרקט בבית. זה ממש הגיוני שרבים בוחרים בבחירה זו שכן פרקט מהווה מוצר מאד משדרג שהופך את מראה הבית ליוקרתי בכמה רמות באופן כמעט מיידי לחלוטין. במידה וגם אתם רוצים להשיג את הפרקט המושלם עבור עיצוב הבית שלכם – חשוב לציין שכנראה שכמו רבים אחרים אתם גם תוכלו למצוא את השילוב הנכון בין עיצוב הבית הנוכחי שלכם לפרקט החדש שלכם. אין דבר כזה עיצוב פנים שפרקט לא יכול להשתלב בו – שכן יש כל כך הרבה סוגים שונים ומגוונים של פרקט, בדיוק כמו רצפות קרמיקה רגילות – ולכן כל האופציות פתוחות בפניכם כל הזמן. אל תחששו ואל תטעו, לגמרי יש איך לעצב את הבית שלכם עם פרקט עוד היום ובהתאמה המירבית ביותר.

שילוב פרקט בבית עם עיצוב הייטקיסטי ונקי
אם אתם בעלי בית בעיצוב נקי ולא בעיצוב כפרי – יכול להיות שעלתה לראשכם המחשבה שהבחירה בפרקט פחות רלוונטית אליכם. דעו כי אין אמת בהצהרה זו, שכן אפשרי לחלוטין לבחור בפרקט גם עבור בתים שלא בחרו להיות מעוצבים בעיצוב כפרי. למשל, אתם יכולים לשלב בבית פרקט פולימרי אפור. פרקט פולימרי אפור הוא פרקט עמיד למים שמעניק יוקרה אבל תחושה נקיה ולא לחלוטין כפרית – ולכן אפשרי לחלוטין לשילוב בבתים עם עיצוב מינימליסטי יותר ולא בהכרח כפרי ומעוצב על טהרת העץ. אתם יכולים להתבונן בקטלוגים של חברות פרקטים שונות ולנסות לשלב פרקט פולימרי אפור בעיצוב הבית שלכם בהקדם ולבחון את האופציה מחדש עוד היום.

פרקט גם לא חייב להיות יקר עבורכם
יש כל כך הרבה סוגים ומינים של פרקטים – כך שאין שום סיבה לוותר מראש על פרקט בגלל המחיר. למשל, מחיר פרקט פישבון יוקרתי הוא לא יקר. בחנו מחיר פרקט פישבון יוקרתי במספר קטלוגיןם וראו כי יש מחיר פרקט פישבון יוקרתי שיאפשר לכם לרכוש פרקט איכותי ועמיד תמורת מחיר לכל כיס עוד היום – ולהגשים את חלום הפרקט שלכם בקלות יתרה ומהירות. 

 

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

ספות נפתחות למיטה – כל מה שאתם צריכים לדעת

כשמדובר במציאת ספה שנפתחת למיטה, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. לא רק שהיא צריכה לספק אפשרות ישיבה נוחה, אלא שהיא צריכה גם להציע פתרון שינה נוח. בין אם יש לך מקום מוגבל או שיש לך אורחים לעתים קרובות, ספה נפתחת יכולה להיות תוספת מעשית ורב-תכליתית לבית שלך. במדריך המקיף הזה, נחקור את כל מה שאתה צריך לדעת על ספות מיטה כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.