דק לבריכה – עמיד, איכותי ולא דורש תחזוקה – יש כזה!

דק עץ הוא אחד הפתרונות הנפוצים והנוחים ביותר עבור גינות פרטיות וציבוריות, בפרט בשטח שלצד בריכות שחייה, שם נהנים תמיד להציב כיסאות ופינות ישיבה ומעוניינים במשטח יחסית חלק, נוח ונעים למגע. בעוד דק עץ "רגיל" מתאפיין בשלל בעיות המתגלות כבר בחודשים הראשונים שלאחר התקנתו, כיום קיים פתרון מתקדם, איכותי ועדיף מכל בחינה אפשרית – דק סינטטי במראה של דק מעץ טבעי.

 

ממה עשוי דק סינטטי?

עבור מי שאינו מכיר תחום בנייה זה עדיין, דקים סינטטיים הופכים נפוצים ומבוקשים ביותר בארץ ובעולם בשנים האחרונות, הן במגזר הפרטי והן בשטחים ציבוריים (בפרט לצד בריכות שחייה). קיימים סוגים שונים של דקים סינטטיים וניתן למצוא אותם ביותר ויותר מקומות – פארקים ציבוריים ומגרשי משחקים לילדים, לצד בריכות שחייה פרטיות או עירוניות, בחצרות בתים ובפרט לצד בריכות בגינות פרטיות ועוד.

דקים סינטטיים מסוגים שונים עשויים חומרים שונים, לרוב מדובר בחומרים ממוחזרים מסוגים אלו ואחרים. במקרה של דק לבריכה, המוצר הרלבנטי ביותר הוא דק סינטטי מהסוג המדמה דק עץ "רגיל" – מדובר בחומר חזק, עמיד ובעל תכונות מושלמות עבור דק (עמיד לשמש, רטיבות, לחות וכיוצ"ב), אשר גם נראה כמו עץ טבעי.

 

דק סינטטי לבריכה – יתרונות עיקריים

בין היתרונות המשמעותיים ההופכים דקים סינטטיים לפתרון האולטימטיבי לצד בריכות כיום, ניתן למנות כאמור את העמידות הגבוהה של חומר זה אשר אינו מצריך תחזוקה שוטפת לאורך זמן (דוגמת שיוף, צביעה בשמן מיוחד, טיפול במזיקים וכד').

כמו כן, מדובר על חומר אשר שומר על צורתו באופן מושלם, ולכן לא מסכן את הדורכים עליו בשום צורה (בניגוד למצב בדק רגיל, בו מתגלים במהרה יחסית שבבים אשר עלולים לפצוע, וגם הברגים מתחילים לזוז ולצאת ממקומם במוקדם או במאוחר).

במקרה של דק סינטטי אין צורך לדאוג לכל זה. הוא שומר על צורתו ומראהו באופן מושלם, גם למשך עשרות שנים קדימה.

 

אם גם אתם רוצים התאים את הדק הסינטטי המושלם עבור הבריכה שלכם ואתם מעוניינים לקבל הצעה מפורטת וייעוץ מקצועי, צרו קשר טלפוני עם TREX – המומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים איכותיים ועמידים עם אחריות של 25 שנים, בטלפון מספר 077-9973060. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעבוד יחד אתכם כדי ליצור עבור הגינה שלכם את הדק המושלם.

עוד כתבות מעניינות:

הלוואה
כלכלה ומסחר

הלוואה בערבות המדינה: מדריך שלמה

הלוואה בערבות המדינה היא פתרון פיננסי המאפשר לאנשים ולעסקים להשיג מימון בתנאים יתרוניים. במקרה זה, המדינה מתחייבת להחזיר את ההלוואה לבנק במקרה של בעיה בהחזר החזרים. זה מאפשר לבנקים להציע הלוואות בתנאים טובים יותר.

Sports Physiotherapy Treatment
בלוג

חשיבות הפיזיותרפיה במניעת וטיפול בפציעות ספורט

לפיזיותרפיה תפקיד מכריע הן במניעה והן בטיפול בפציעות ספורט. על ידי התמקדות בשיפור כוח, גמישות ותפקוד גופני כללי, פיזיותרפיסטים עוזרים לספורטאים להפחית את הסיכון לפציעה ולהחלים מהר יותר כאשר פציעות אכן מתרחשות.

הזמנת קרטונים למעבר אונליין
כדאי לדעת

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור אנשים העומדים בפני מעבר דירה. קניית קרטונים באינטרנט מציעה נוחות, מגוון אפשרויות ולעתים קרובות גם חיסכון כספי בהשוואה לקניה בחנויות פיזיות. במאמר זה נסקור את היתרונות והטיפים החשובים להזמנת קרטונים לאריזה אונליין, תוך התמקדות בקרטונים לאריזה למעבר דירה.