דק לבריכה – עמיד, איכותי ולא דורש תחזוקה – יש כזה!

דק עץ הוא אחד הפתרונות הנפוצים והנוחים ביותר עבור גינות פרטיות וציבוריות, בפרט בשטח שלצד בריכות שחייה, שם נהנים תמיד להציב כיסאות ופינות ישיבה ומעוניינים במשטח יחסית חלק, נוח ונעים למגע. בעוד דק עץ "רגיל" מתאפיין בשלל בעיות המתגלות כבר בחודשים הראשונים שלאחר התקנתו, כיום קיים פתרון מתקדם, איכותי ועדיף מכל בחינה אפשרית – דק סינטטי במראה של דק מעץ טבעי.

 

ממה עשוי דק סינטטי?

עבור מי שאינו מכיר תחום בנייה זה עדיין, דקים סינטטיים הופכים נפוצים ומבוקשים ביותר בארץ ובעולם בשנים האחרונות, הן במגזר הפרטי והן בשטחים ציבוריים (בפרט לצד בריכות שחייה). קיימים סוגים שונים של דקים סינטטיים וניתן למצוא אותם ביותר ויותר מקומות – פארקים ציבוריים ומגרשי משחקים לילדים, לצד בריכות שחייה פרטיות או עירוניות, בחצרות בתים ובפרט לצד בריכות בגינות פרטיות ועוד.

דקים סינטטיים מסוגים שונים עשויים חומרים שונים, לרוב מדובר בחומרים ממוחזרים מסוגים אלו ואחרים. במקרה של דק לבריכה, המוצר הרלבנטי ביותר הוא דק סינטטי מהסוג המדמה דק עץ "רגיל" – מדובר בחומר חזק, עמיד ובעל תכונות מושלמות עבור דק (עמיד לשמש, רטיבות, לחות וכיוצ"ב), אשר גם נראה כמו עץ טבעי.

 

דק סינטטי לבריכה – יתרונות עיקריים

בין היתרונות המשמעותיים ההופכים דקים סינטטיים לפתרון האולטימטיבי לצד בריכות כיום, ניתן למנות כאמור את העמידות הגבוהה של חומר זה אשר אינו מצריך תחזוקה שוטפת לאורך זמן (דוגמת שיוף, צביעה בשמן מיוחד, טיפול במזיקים וכד').

כמו כן, מדובר על חומר אשר שומר על צורתו באופן מושלם, ולכן לא מסכן את הדורכים עליו בשום צורה (בניגוד למצב בדק רגיל, בו מתגלים במהרה יחסית שבבים אשר עלולים לפצוע, וגם הברגים מתחילים לזוז ולצאת ממקומם במוקדם או במאוחר).

במקרה של דק סינטטי אין צורך לדאוג לכל זה. הוא שומר על צורתו ומראהו באופן מושלם, גם למשך עשרות שנים קדימה.

 

אם גם אתם רוצים התאים את הדק הסינטטי המושלם עבור הבריכה שלכם ואתם מעוניינים לקבל הצעה מפורטת וייעוץ מקצועי, צרו קשר טלפוני עם TREX – המומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים איכותיים ועמידים עם אחריות של 25 שנים, בטלפון מספר 077-9973060. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעבוד יחד אתכם כדי ליצור עבור הגינה שלכם את הדק המושלם.

עוד כתבות מעניינות:

דוח שנתי
בלוג

מדוע שקיפות פיננסית היא קריטית בדוח שנתי?

דוח שנתי הוא לא רק מסמך. הוא נרטיב. הוא משלב מספרים, הישגים ואסטרטגיות כדי להציג תמונה הוליסטית של השנה האחרונה של החברה. חשבו על זה כעל ספר מחזור לעסקים, שמתעד את הבריאות הפיננסית שלהם, אבני דרך ותחזית עתידית. בין אם אתם בעלי מניות, עובדים או סתם מישהו שסקרן לגבי פעילות החברה, דוח שנתי הוא המשאב שלכם למידע פנימי. זה לא רק מה שקרה אלא גם למה זה קרה ומה הלאה. אז בואו נצלול לתוך הסיבה ששקיפות פיננסית בדוחות אלה משנה את כללי המשחק עבור כל המעורבים.