ייצור שקיות ממותגות לעסקים מנייר וקרטון

שמירה על הסביבה היא דבר חשוב מאוד. כיום כבר רבים מבינים כי על מנת שניתן יהיה לחיות בעולם טוב ונקי יותר ולשמור על האקלים בכדור הארץ, עליהם לדאוג לנהל את חייהם בצורה ידידותית לסביבה על  ידי שימוש במוצרים ירוקים, העדפה של אנרגיה ירוקה על פני אנרגיה המופקת בדרכים הפוגעות באיכות הסביבה ועוד. טרנד השמירה על הסביבה בא לידי ביטוי ברבדים שונים בחיינו, כאשר אחד התחומים שבהם ה בא לידי ביטוי בשימוש בשקיות. אם בעבר היו שקיות ניילון בלבד הרלוונטיות עבור אריזה בחנויות ובבתי עסק, הרי שכיום כבר מבינים כי שקיות הניילון  מהוות מפגע סביבתי חמור הן משלב הייצור שלהן  ועד 400 שנים לאחר מכן ועל כן, בוחרים לעבור לשימוש בשקיות נייר או קרטון.

מדוע כדאי לבחור בשקיות נייר או קרטון על פני שקיות ניילון?

שקיות ניילון תופסות כ-28 אחוזים מנפח האשפה שלנו וכ-7 אחוזים ממשקל האשפה. מיליוני שקיות לא מגיעות כלל לאתרי ההטמנה אלא מעופפות בכבישים, בשדות, נצמדות לצמחייה גדרות ועוד. מעבר לנזק האסתטי שהשקיות מסיבות, הן הופכות להיות מלכודת מוות לטורפים, מכרסמים, ציפורים ודגים אשר בולעים אותן. כמו כן, הן חונקות צמחים כאשר הן מכסות אותם. כיום, בעלי עסקים רבים מבינים את הצורך להחליף את שקיות הניילון הפוגעות באיכות הסביבה בשקיות נייר, בד או כל חומר רלוונטי אחר ידידותי יותר לסביבה ומתכלה.

שקיות ממותגות לעסקים מנייר או קרטון- כיצד עושים את זה בצורה הטובה ביותר?

מכיוון ששקיות נמצאות בשימוש קבוע בכל עסק אשר מוכר סחורה, חשוב מאוד למתג אותן. לא משנה מאיזה חומר גלם מיוצרת השקית, היא  חייבת להיות מעוצבת וממותגת בצורה שמאפיינת את העסק שלכם, הערכים והאמונות שהוא דוגל בהם. על השקיות לשקף הן ללקוחות שלכם והן לכל אדם אחר שרואה אותן, מדוע כדאי לבחור דווקא בעסק שלכם על פני העסקים המתחרים.

שקיות מסייעות לכל עסק לבצע פרסום ללא מאמץ. כאשר בוחרים לייצר שקית איכותית ומעוצבת, היא תמשיך לשמש את הלקוחות שקיבלו אותה וכך בעצם בכל פעם שהם ישתמשו בה, הם יחשפו מחדש את העסק לכל מי שמצוי בסביבתם וכן יזכרו בעסק כל פעם מחדש שהם משתמשים בשקית וכאשר יהיה להם צורך שוב במוצרים או שירותים מהסוג שהעסק מציע, הם יבחרו לחזור דווקא אליו.

חשוב שתדעו שכאשר אתם בוחרים שקיות ממותגות לעסקים מנייר או קרטון, אתם משדרים ללקוחות שלכם כי לעסק שלכם אכפת מאיכות הסביבה. חשוב מאוד שהשקיות יהיו מעוצבות בהתאם למסרים שהעסק מעוניין להעביר, בצבעים המהווים חלק מהשפה העיצובית השיווקית של העסק, שתכיל סלוגן מנצח כלשהו וכן את הלוגו של העסק.

כיצד תוזילו את עלות רכישת השקיות?

אם העסק שלכם מבין את החשיבות של שמירה על איכות הסביבה, בוודאי גם אתם החלטתם לעבור לשימוש בשקיות מקרטון או נייר. אם כבר חשבתם כיצד למתג את השקיות בצורה ייחודית, כל שנותר לכם זה למצוא את הדרך הטובה ביותר לרכוש חומר גלם איכותי לייצור שקיות ממותגות לעסק שלכם, במחיר הזול היותר. בסופו של דבר, לרוב מדובר על כמות גדולה של שקיות ובהתאם לכך, כמות גדולה של חומר גלם.

כדי ליצור שקיות ממותגות לעסקים מנייר או קרטון באיכות גבוהה, בכמות גדולה ובמחיר אטרקטיבי, מומלץ לבחור יבוא מסחרי מסין. חברה העוסקת ביבוא מסחרי מסין תסייע לכם לקבל כל כמות של חומר גלם לייצור שקיות ידידותיות לסביבה שאתם צריכים במחיר אטרקטיבי ונוח הרבה יותר מהמחירים המוצעים בישראל.

 

 

 

 

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

קידום אתרים בנס ציונה

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש – המכונה לעתים

בלוג

אין בעולם אהבה כמו לאימא

מי זו האישה שמגיע לה את כל הטוב שבעולם, אם לא לאימא? מי העניקה לנו חום ואהבה ללא תמורה, אם לא מי שהביאה אותנו לעולם