כמה עולה לעשות ביטוח דירה?

הדירה היא הנכס הכי חשוב שיש ברשותכם. נדיר מאוד למצוא נכסים אחרים שיהיו בעלי ערך גבוה יותר מאשר הדירה שבה אתם מתגוררים. אפילו אם הדירה מיועדת להשקעה, עדיין היא תהיה חשובה מאין כמותה. לעיתים היא גם תהיה מקור הפרנסה העיקרי שלכם, מקור שיכניס לכם כסף נזיל באופן קבוע. מכיוון שמדובר על נכס עם חשיבות גבוהה, יהיה עליכם לדאוג לשמור עליו. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו הדירה שלכם נפגעת, ואתם תהיו חסרי אונים אל מול המצב. על מנת שתוכלו לשמור על הדירה יהיה עליכם לסגור ביטוח תכולה לדירה.

 

מהו ביטוח תכולה לדירה?

לא צריך להיות איש פיננסי על מנת להבין את המשמעות של ביטוח דירה. המבוטח מצידו משלם בכל חודש סכום קבוע לחברת הביטוח על מנת לקבל את הגנתה. חברת הביטוח מצידה מבטחת את התכולה של הבית, ומאפשרת למבוטח לקבל פיצוי במצבים שונים. מצבים שבהם התכולה נפגעת כתוצאה משריפה, הצפה או כל נזק אחר שעלול להיגרם. כמו שאתם בוודאי יודעים נזקים עלולים להיגרם ללא כל התראה מוקדמת. לעיתים תמצאו את עצמכם במצב שבו הנזק יתרחש ויתפוס אתכם לא מוכנים.

 

כמה עולה ביטוח דירה?

האמת היא שאין מחיר אחיד בכל מה שקשור לביטוחי דירות. הסיבה היא שבכל דירה יש תכולה שונה, והמחיר של הביטוח נקבע בהתאם לתכולה. ככל שהתכולה תהיה יותר יקרה, כך הפיצוי אמור להיות גבוה יותר. לפיכך חברת הביטוח תגבה מהמבוטח סכום מקסימלי על מנת שיהיה לה משתלם לכסות אותו. כך שאם קיבלתם בעבר הצעת ביטוח דירה, לא בטוח שהיא תמשיך להיות רלוונטית. תזכרו כי הביטוח של תכולת הדירה אמור להיות משתלם כי הוא יחזיר לכם כסף על נזק. לרוב אנו מדברים על כמה עשרות שקלים קבועים שאותם תצטרכו לשלם כל חודש על הביטוח.

 

תבצעו השוואת ביטוח דירה

בשוק תוכלו למצוא חברות רבות שיציעו לכם בין היתר השוואת מחירי ביטוח. לכל חברת ביטוח יש אינטרס שאתם תבחרו בה על מנת שהיא תבטח אתכם. הרי מדובר על מקור ההכנסה של חברות הביטוח, והסיבה שבגללה הם מספקים את השירות. באמצעות השוואת ביטוח דירה תוכלו להעביר את הכוח לידיים שלכם. אתם תוכלו סוף כל סוף לדעת כי אתם תקבעו את חוקי המשחק. תוכלו לבחור את חברת הביטוח שתציע לכם את המחיר הכי הוגן לצד ההתחייבות הכי רחבה.

 

 

pexels

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

ספות נפתחות למיטה – כל מה שאתם צריכים לדעת

כשמדובר במציאת ספה שנפתחת למיטה, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. לא רק שהיא צריכה לספק אפשרות ישיבה נוחה, אלא שהיא צריכה גם להציע פתרון שינה נוח. בין אם יש לך מקום מוגבל או שיש לך אורחים לעתים קרובות, ספה נפתחת יכולה להיות תוספת מעשית ורב-תכליתית לבית שלך. במדריך המקיף הזה, נחקור את כל מה שאתה צריך לדעת על ספות מיטה כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.