סקסי שופ- סקירת מוצרים לעונג מיני

שוק אביזרי מין הוא בהחלט שוק שנמצא בצמיחה מתמדת ולנו רק נותר לומר על זה תודה. חומרי גלם משובחים, טכנולוגיית קצה מפותחת, ארגונומיה מובילה, בקיצור מבחינת האפשרויות שעומדות בפני האדם והעונג המיני שלנו אנחנו בעידן תור הזהב. גן עדן. אז בין אם אתם חדשים ועושים צעדים ראשונים בלבד בעולם זה ובין אתם מיומנים, תמיד טוב להתעדכן ברשימת המוצרים החדשנית ביותר, ואף לקבל פרספקטיבה נוספת עת שמתלבטים בין הנעה מעונג החדירה או חווית היניקה, סתם לצורך הדוגמה.

מתחילים;

גגים ופלגים – מוצר שמבחינה פילוסופית הוא סוג של עונש מענג. בין אם מדובר על גג לפה ובין אם מדובר על פלאג אנאלי, מדובר על סותמי חורים שבקצה האחד של הסקלה מציעים את עונג הלחץ, הסתימה והמילוי ומצידו השני חסימה שמהווה ענישה מושלמת למי שהשתובב יותר מדח והרוויח את העונש שלו בצדק. הגירוי בקטגוריית מוצרים זאת הוא יותר קונספטואלי מפיזי, אבל גירוי מתוך הקשר יכול להיות לא פחות עוצמתי ואפילו יותר מגירוי שנוצר כתוצאה מתחושה ומגע.

עונג מרחוק- קטגוריה נוספת של מוצרים, שוב מיועדים בעיקר לזוגות, אבל לא רק, אלו הם מוצרים שנשלטים מרחוק, לרוב עם סוללות ושלט, אבל גם מנעולים בהחלט נכנסים לקטגוריה זו. השליטה מרחוק הוא עיקר הגירוי, אם כי גם גירוי מיידי מתקיים בין אם מדובר על ביצה רוטטת שמצויה בתוך הנרתיק או האנוס ובין אם מנעול שמתחכך באיבר המין. אחלה צעצוע זוגי והתנסות בשליטה למתחילים.

מוצרי חדירה- ויברטור, דילדו, דילדו אנאלי וזוגי כל אלו מציעים חוויות חדירה נפלאות כאשר לכל אחד מהם טוויסט משלו. חדירה היא כמובן עונג שלא שמור לנשים בלבד וזו חוויה שיותר ממומלצת לגברים, גם אם יש מבוכה סביב הדבר, כדאי מאד להתעלות מעליה ולהתנסות לפחות פעם אחת.

יניקה- יניקה היא טכנולוגיה שמבוססת מוצרים המיועדים גם לגברים וגם לנשים. עבור גברים הטכנולוגיה מדמה חווית חדירה ולנשים חווית מין אוראלי. זה נכון שאי אפשר להחליף את הדבר האמיתי בפרט כשהוא טוב, אבל אפשר לקבל תשעים אחוז של חוויה במאה אחוז של וודאות ולעוף לגבהים הכי גבוהים בלי להיות תלויים במצב הרוח של אף אחד. בהחלט מבורך.

אביזרי מין הם ללא ספק המתנה הגדולה ביותר שהעידן המודרני סיפק לנו, לכל פרט בפני עצמו והן גם לזוגות וקבוצות של אנשים שנהנים לקיים יחסי מין בחברותא. אין ספק שהמוצר הבסיסי הוא הנפוץ והמקובל ביותר בכל בית- ויברטור, אבל בסופו של דבר רוב האנשים מעיזים לפרגן לעצמם במבחר עשיר ומגוון יותר הן בכל המבחר של צעצועים לזוגות, הן במוצרים מעולם הבדסמ, ויברטורים מתקדמים, לבוש סקסי ועוד. הרשו לעצמכם להנות ורעננו את המגירה המפנקת של החדר.

 

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

קידום אתרים בנס ציונה

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש – המכונה לעתים

בלוג

אין בעולם אהבה כמו לאימא

מי זו האישה שמגיע לה את כל הטוב שבעולם, אם לא לאימא? מי העניקה לנו חום ואהבה ללא תמורה, אם לא מי שהביאה אותנו לעולם