עצבו את ביתכם באלגנטיות ובפרקטיות

החלטות טובות שמשתלמות

כשמעצבים בית, יש הרבה החלטות שצריך לקבל, ומגוון כמעט אינסופי של אפשרויות. כל החלטה יכולה להרגיש כמו ההחלטה החשובה ביותר. לכן חשוב לדעת להתמקד בדברים שבאמת עושים את ההבדל. צבע קירות ורהיטים אלו דברים שניתן לשנות בקלות יחסית ולעיתים קרובות. אך כשבוחרים ריצוף, זו החלטה שתשפיע על הבית לטווח הארוך. מרצפות עם מרקם או צבע בולט עלולות לצאת מהאופנה, וקשה יותר להתאים אותן לעיצובים ורהיטים משתנים. לכן הרבה מעצבים מקצועיים (וגם מעצבים חובבים שמעצבים את ביתם בעצמם) מעדיפים לבחור רצפת פרקט עץ ודמוי עץ. רצפה זו היא בחירה קלאסית שלא מתיישנת, והיא מתאימה לכל עיצוב וכל חלל. פרקט עץ ודמוי עץ יוצרים תחושה ביתית ומאפשרים לצעוד יחפים בנעימות ואף לשבת על הרצפה. זהו פתרון נוח בבתים בהם גדלים ילדים ותינוקות, שזוחלים ומשחקים על הרצפה. בכל בית עם מרפסת או יציאה לדק, מומלץ גם להשקיע ולהתקין פרגולה אלומיניום פרקטית.

הבוקר המושלם

דמיינו איך באמצעות עיצוב תוכלו ליצור לעצמכם איכות חיים שונה משהכרתם. לקום בבוקר אל פרקט עץ ודמוי עץ במגע נעים ועיצוב אלגנטי. ולשבת בחוץ עם כוס קפה תחת פרגולה אלומיניום פרקטית שנותנת צל בימי קיץ שמשיים או מגנה מפני גשם בימים חורפיים. עם פרגולה אלומיניום פרקטית ניתן ליצור את החוויה הזו מבלי לוותר על יעילות ופרקטיות. פרגולה אלומיניום פרקטית לא מחלידה בגשם, ומאוד קלת משקל, לכן בניגוד לפרגולות מחומרים אחרים, מחזיקה מעמד לאורך שנים ארוכות. גם פרקט עץ ודמוי עץ הוא החלטה נבונה, ניתן לשייף את הרצפות כל מספר שנים על מנת לשמור על המראה שלהם. במידה וניזוק אחד החלקים של הפרקט, ניתן להחליפו בקלות ובלי צורך לשנות את כל הריצוף.

אסור לשכוח

אסור לשכוח שבהחלטות חשובות כאלה, חשוב להתייעץ עם מומחים, שידעו לכוון אתכם בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. במיוחד בהחלטות שישפיעו עליכם זמן רב, אל תתפשרו על החוויה שלכם, אל תתפשרו הנראות, וכמובן אל תתפשרו על פרקטיות ויעילות בשום קנה מידה ולטווח הרחוק. 

 

עוד כתבות מעניינות:

האם מותר להשתמש במכשיר CPAP בשבת?

לא מעט אנשים סובלים מבעיות ומחלות נשימה וריאות כאשר מכשיר CPAP משמש אותם במהלך היום או הלילה, או שניהם יחדיו. בדרך כלל אנשים אלו לא