פילטר לאקווריום

מסנן אקווריום מנקה את המים של מיכל דגים כדי להפוך אותו לסביבה בטוחה ובריאה עבור הדגים. זה יכול להיות ספוג, חול או חצץ תלוי איזה סוג של אקווריום יש לך.

השלב הראשון של המסנן הוא המקום בו המים מהמיכל נמשכים לספוגים. ספוגים אלו יכולים להיות מחומרים טבעיים או סינתטיים וכן סוגים חד פעמיים או לשימוש חוזר. ניתן גם לשים את הספוגים בגדלים שונים שישפיעו על כמות המים שהם יכולים להחזיק.

תמיד יש להשתמש בחצץ כשלב שני לסינון לאחר השימוש בספוגים, מכיוון שיש בו חורים קטנים המקלים על שחרור פסולת וחלקיקים קטנים מהמיכל תוך מתן סינון ביולוגי טוב.

קשה לתחזק ולנקות מסנני אקווריום. עם זאת, עם סיוע בינה מלאכותית, משימות אלו יכולות להיעשות הרבה יותר מהר ובצורה יעילה יותר. 

פילטר לאקווריום הוא מכשיר ביתי נפוץ שיכול להסיר חיידקים, פסולת וחומרים מזיקים אחרים מאקווריומים. הוא משמש גם לשמירה על איכות המים במיכלי דגים. מסנן האקווריום מגיע בצורות וגדלים רבים בהתאם לגודל המיכל או מיכל הדגים. מסנן אקווריום מסייע למשתמש לשמור על מיכל בריא ונקי. הוא מסוגל לנקות ולסנן מים עבור הדגים.

יש להחליף מסנני אקווריום כל חודשיים מכיוון שזהו טבעו של העולם. הם פועלים על ידי הסרת חלקיקי פסולת ממים המכילים חיידקים חיים, ומאפשרים להם לשגשג ולפרוח בסביבה בריאה.

על מנת לתחזק מסנן אקווריום, הוא זקוק לניקוי ותחזוקה שוטפת מדי פעם מאיש מקצוע בעל מומחיות ספציפית בענף, שעלול להיות יקר עבור אנשים מסוימים.

 

סוגים של מסנני אקווריום

ישנם סוגים רבים ושונים של מסנני אקווריום. חלקם מיועדים למיכלים גדולים, בעוד שאחרים מיועדים למיכלים קטנים יותר.

לחלקם יש גוף חימום ולאחרים יש משאבה או רחפן. חלקם אפילו עוזרים לך לגלגל את הטנק שלך עם סינון ביולוגי. ישנם סוגים רבים של מסננים לבחירה, אז עדיף להתחיל עם גודל האקווריום שלך ואיזה סוג פילטר אתה רוצה לפני רכישת כל דבר אחר.

סוג הפילטר הנפוץ ביותר שתפגשו בבית ממוצע או במשרד הוא מסנן מיכל המגיע עם צינור כניסה וצינור יציאת מים יחד עם כבל חשמל. הם מגיעים בדרך כלל בשלושה גדלים שונים: 20x20x30, 36x36x48 או 48x48x72 אינץ' באורך, מה שאומר שהם יכולים להתאים לתוך

 

כשזה מגיע לתחביב האקווריום, הרבה אנשים מתחילים עם מיכל קטן ואז מתקדמים למיכלים גדולים יותר עד שיש להם אקווריום ענק. בעיה אחת שאנשים רבים נתקלים בה בתהליך זה היא מציאת מסנן שיוכל להחזיק אותם במיכל שלהם.

מטרת המסנן היא פשוט לוודא שהמים בתוך המיכל יישארו נקיים ונקיים מכל מזהמים. כדי שהמסנן הזה יעבוד, תזדקק למשאבת אוויר ואבן אוויר כדי להזרים בועות אוויר במים. אתה יכול להוסיף חיידקים או סוגים אחרים של מסננים ביולוגיים גם אם אתה רוצה אותם.

 

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

ספות נפתחות למיטה – כל מה שאתם צריכים לדעת

כשמדובר במציאת ספה שנפתחת למיטה, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. לא רק שהיא צריכה לספק אפשרות ישיבה נוחה, אלא שהיא צריכה גם להציע פתרון שינה נוח. בין אם יש לך מקום מוגבל או שיש לך אורחים לעתים קרובות, ספה נפתחת יכולה להיות תוספת מעשית ורב-תכליתית לבית שלך. במדריך המקיף הזה, נחקור את כל מה שאתה צריך לדעת על ספות מיטה כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.