בריכות שחיה לבית פרטי – לא לעשירים בלבד

בית קרקע גדול עם שטחים נרחבים הכוללים דשא, גינה ובריכה הוא החלום הישראלי. ישראלים רבים מחפשים דרכים להרחיב את גינתם, ליצור בה אווירה כיפית ונעימה וגם חושבים על מתקנים שונים שניתן לשים בחצר הבית. כל משפחה חושבת על הפונקציות שאותן היא רוצה למלא בעיצוב ואיבזור החצר כגון נדנדות, דשא, דק מעץ ופינות נוי.

ישראלים רבים מעוניינים בבניית בריכה בחצר כחלק מצורך לסיפוק רצונות שונים כמו צורך בשדרוג החצר או צורך לספק תעסוקה וכיף לילדים וליושבי הבית. צורך נוסף הוא צורך לעסוק בספורט השחייה אשר יכול לבוא ביחד עם שילוב של שמירה על בריאות ופרקטיות ליושבי הבית.

בניית בריכה בחצר הבית נתפסת לעיתים כפרויקט לא זול, אך היום ישנם פתרונות טובים ויעילים להקמת בריכות שחייה לבית פרטי, ומשלבות איכות וגם עלויות נוחות. סוגי הבריכות העיקריות המתאימות לבריכות בחצר הן בריכות חפורות בתוך האדמה ובריכות עיליות מעל פני הקרקע.

בריכת שחייה חפורה בקרקע או בריכה עילית?

בריכות חפורות בתוך הקרקע מספקות יוקרה וסטייל ברמות גימור גבוהות מאוד. אם אתם מדמיינים בריכת שחייה לבית פרטי אתם בוודאי מדמיינים בראשכם בריכה כזו שתעניק תחושה של חופש ושחרור, מיטות שיזוף על יד, ריצוף אבן או עץ. קחו בחשבון שבריכה מסוג זה יכולה לדרוש השקעה כספית לא מעטה.

בריכה חפורה בקרקע דורשת היתרי בנייה מכיוון שבריכות מסוג זה מוטמנות באדמה באופן קבוע. לבריכות אלה דרוש אישור בנייה מהרשויות ויש צורך לשלם עליהן היטל השבחה, המעלה את שווי המקרקעין וכן תוספת לתשלום הארנונה. בריכות אלו עשויות מחומרים שונים כמו בטון ופיברגלאס, התקנתן לוקחת מספר שבועות ונעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון.

סוג נוסף של בריכות שחייה לבית פרטי הן הבריכות העיליות. בריכות אלה נמצאות על פני הקרקע ולא מתחתיה, בריכות מסוג זה הן הטובות ביותר מבחינת שילוב של עלות נמוכה מחד ומבחינת התקנה ואחזקה גיסא, וכן הן לא דורשות אישורים והיתרים. הן מאפשרות שילוב של סטייל, פרקטיות, הנאה וגם עמידה בתקציב שאתם בוחרים.

איך תדעו איזו בריכה תתאים לכם באופן אישי?

אחרי שהגעתם להחלטה שאתם 'הולכים על זה' וקופצים למים, חישבו איזו בריכה עיניכם מדמיינות בחצר הבית. בררו את מצב הקרקע שלכם בחצר, האם יש מספיק מקום להתקין בריכה, מהו העיצוב שתרצו לבריכה ומהו התקציב שאתם מייעדים לבניית בריכה בחצר. תשובות לשאלות אלו יעזרו לכם להתקדם.

התייעצו עם אנשי מקצוע שונים בנוגע להליך התקנת בריכות שחייה לבית פרטי. מהנדסים, אדריכלי נוף שיוכלו לעזור לכם לעצב את החצר כראות נפשכם וקבלני בריכות שחייה שיבצעו את העבודה עבורכם. תשמחו לשמוע שאם חדוות העיצוב חיה בכם ולא תרצו לוותר על העיצוב והאסתטיקה, תוכלו להשיג אותם גם בבניית בריכה חפורה וגם בבניית בריכה עילית. הכל אפשרי!

עוד כתבות מעניינות:

Sports Physiotherapy Treatment
בלוג

חשיבות הפיזיותרפיה במניעת וטיפול בפציעות ספורט

לפיזיותרפיה תפקיד מכריע הן במניעה והן בטיפול בפציעות ספורט. על ידי התמקדות בשיפור כוח, גמישות ותפקוד גופני כללי, פיזיותרפיסטים עוזרים לספורטאים להפחית את הסיכון לפציעה ולהחלים מהר יותר כאשר פציעות אכן מתרחשות.

הזמנת קרטונים למעבר אונליין
כדאי לדעת

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור אנשים העומדים בפני מעבר דירה. קניית קרטונים באינטרנט מציעה נוחות, מגוון אפשרויות ולעתים קרובות גם חיסכון כספי בהשוואה לקניה בחנויות פיזיות. במאמר זה נסקור את היתרונות והטיפים החשובים להזמנת קרטונים לאריזה אונליין, תוך התמקדות בקרטונים לאריזה למעבר דירה.

אהבה
בלוג

כיצד ניתן להחלים מפגיעה של בגידה רגשית?

בגידה רגשית מתייחסת לפיתוח קשר קרוב ואינטימי עם מישהו מחוץ למערכת יחסים מחייבת, מבלי מעורבות של אינטימיות פיזית. בניגוד לרומנים פיזיים, בגידה רגשית עשויה להיות פחות גלויה אך יכולה להשפיע עמוקות על הדינמיקה של מערכת היחסים. היא כרוכה בשיתוף מחשבות אישיות, רגשות וקשרים שאידיאלית אמורים להיות בלעדיים לבני הזוג המעורבים. צורה זו של בגידה יכולה להוביל לתחושות של בגידה ופגיעה, ולהשפיע על האמון והמרקם הרגשי של מערכת היחסים.