בריכות שחיה לבית פרטי – לא לעשירים בלבד

בית קרקע גדול עם שטחים נרחבים הכוללים דשא, גינה ובריכה הוא החלום הישראלי. ישראלים רבים מחפשים דרכים להרחיב את גינתם, ליצור בה אווירה כיפית ונעימה וגם חושבים על מתקנים שונים שניתן לשים בחצר הבית. כל משפחה חושבת על הפונקציות שאותן היא רוצה למלא בעיצוב ואיבזור החצר כגון נדנדות, דשא, דק מעץ ופינות נוי.

ישראלים רבים מעוניינים בבניית בריכה בחצר כחלק מצורך לסיפוק רצונות שונים כמו צורך בשדרוג החצר או צורך לספק תעסוקה וכיף לילדים וליושבי הבית. צורך נוסף הוא צורך לעסוק בספורט השחייה אשר יכול לבוא ביחד עם שילוב של שמירה על בריאות ופרקטיות ליושבי הבית.

בניית בריכה בחצר הבית נתפסת לעיתים כפרויקט לא זול, אך היום ישנם פתרונות טובים ויעילים להקמת בריכות שחייה לבית פרטי, ומשלבות איכות וגם עלויות נוחות. סוגי הבריכות העיקריות המתאימות לבריכות בחצר הן בריכות חפורות בתוך האדמה ובריכות עיליות מעל פני הקרקע.

בריכת שחייה חפורה בקרקע או בריכה עילית?

בריכות חפורות בתוך הקרקע מספקות יוקרה וסטייל ברמות גימור גבוהות מאוד. אם אתם מדמיינים בריכת שחייה לבית פרטי אתם בוודאי מדמיינים בראשכם בריכה כזו שתעניק תחושה של חופש ושחרור, מיטות שיזוף על יד, ריצוף אבן או עץ. קחו בחשבון שבריכה מסוג זה יכולה לדרוש השקעה כספית לא מעטה.

בריכה חפורה בקרקע דורשת היתרי בנייה מכיוון שבריכות מסוג זה מוטמנות באדמה באופן קבוע. לבריכות אלה דרוש אישור בנייה מהרשויות ויש צורך לשלם עליהן היטל השבחה, המעלה את שווי המקרקעין וכן תוספת לתשלום הארנונה. בריכות אלו עשויות מחומרים שונים כמו בטון ופיברגלאס, התקנתן לוקחת מספר שבועות ונעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון.

סוג נוסף של בריכות שחייה לבית פרטי הן הבריכות העיליות. בריכות אלה נמצאות על פני הקרקע ולא מתחתיה, בריכות מסוג זה הן הטובות ביותר מבחינת שילוב של עלות נמוכה מחד ומבחינת התקנה ואחזקה גיסא, וכן הן לא דורשות אישורים והיתרים. הן מאפשרות שילוב של סטייל, פרקטיות, הנאה וגם עמידה בתקציב שאתם בוחרים.

איך תדעו איזו בריכה תתאים לכם באופן אישי?

אחרי שהגעתם להחלטה שאתם 'הולכים על זה' וקופצים למים, חישבו איזו בריכה עיניכם מדמיינות בחצר הבית. בררו את מצב הקרקע שלכם בחצר, האם יש מספיק מקום להתקין בריכה, מהו העיצוב שתרצו לבריכה ומהו התקציב שאתם מייעדים לבניית בריכה בחצר. תשובות לשאלות אלו יעזרו לכם להתקדם.

התייעצו עם אנשי מקצוע שונים בנוגע להליך התקנת בריכות שחייה לבית פרטי. מהנדסים, אדריכלי נוף שיוכלו לעזור לכם לעצב את החצר כראות נפשכם וקבלני בריכות שחייה שיבצעו את העבודה עבורכם. תשמחו לשמוע שאם חדוות העיצוב חיה בכם ולא תרצו לוותר על העיצוב והאסתטיקה, תוכלו להשיג אותם גם בבניית בריכה חפורה וגם בבניית בריכה עילית. הכל אפשרי!

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

קידום אתרים בנס ציונה

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש – המכונה לעתים

בלוג

אין בעולם אהבה כמו לאימא

מי זו האישה שמגיע לה את כל הטוב שבעולם, אם לא לאימא? מי העניקה לנו חום ואהבה ללא תמורה, אם לא מי שהביאה אותנו לעולם