גישור: איזון בין קביעה עצמית לחוק

כעורך דין שבחר לעסוק רק בגישור גירושין (מכיוון שהאני מאמין של חברת גישור גירושין שלנו היא אמונה באדם, וכל כך מאמינה בלהט בתהליך זה), אנו מרגישים שבעוד שבני זוג צריכים לקבוע בעצמם מה הוגן והוגן, צריך גם "ליידע" את החלטותיהם.

שמעו מאחד עורכי הדין מחברת גישור הגירושין שלנו לגבי התצורה הנכונה להתגרש בה היום, באמצעות גישור גירושין וההחלטות שבדרך.

גישור גירושין ממקור ראשון

 החלטותלמה הכוונה בזה?

 החלטה מושכלת היא החלטה בה יש לבני הזוג מידע רב ככל האפשר שיעזור להם להחליט על דרך הפעולה הטובה ביותר עבורם ועבור ילדיהם.

אני רואה את המשימה הכוללת שלי בתהליך זה של עזרה ללקוחות לקבל החלטות מושכלות כפולה. ראשית, אני סבור כי מוטלת עלי האחריות לספר ללקוחות באופן כללי (בתפקידי כעו"ד נייטרלי) מהן זכויותיהם ואחריותם במסגרת החוק, וכן לשתף אותם בהחלטות במקרים רלוונטיים. אם זה מתאים, אני גם אגיד להם מה לקוחות אחרים עשו בנסיבות דומות. בנוסף, אני ממליץ בחום שפרקליטי הביקורת שלהם יגיבו על טיוטת ההסכם שהכנתי, כך שכל אחד מהם קיבל תשומות מיועצו שלו.

המשימה השנייה שלי, והחשובה לא פחות, היא לוודא שללקוחות שלי יש את כל המידע שהם צריכים. אני ממליץ להם במהלך הפגישה הראשונה כי יתכן שיהיה עליהם להתייעץ עם מומחים או אנשי מקצוע בתחומים בהם הנושאים מורכבים.

למשל, אני יכול להפנות זוג למומחה פיננסי אם אחד מהם הוא הבעלים של עסק, אם יש בעיות מס מורכבות, או אם אחד הצדדים בקיא פחות בענייני כסף. לחלופין, אני יכול להפנות זוג למשפחה או מטפל בילדים אם ילדיהם מתקשים – חווים חרדה או תוקפנות בגלל פרידת הוריהם. אני רואה באנשי המקצוע האחרים האלה חלק מהותי מ"צוות הגישור "שלי.

הרבה מאמץ ומאמץ נועדים לתמיכה בלקוחות כדי שיוכלו לקבל החלטות בעצמם לגבי מה הוגן ושוויוני עבורם. אין לקבל החלטות בחלל ריק. ברור שכשזוג חמוש בכל המידע הדרוש לו, הם יכולים לקבל החלטות טובות יותר עבורם ועבור משפחתם.

למידע נוסף היכנסו לאתר https://muskam.co.il/

עוד כתבות מעניינות:

הלוואה
כלכלה ומסחר

הלוואה בערבות המדינה: מדריך שלמה

הלוואה בערבות המדינה היא פתרון פיננסי המאפשר לאנשים ולעסקים להשיג מימון בתנאים יתרוניים. במקרה זה, המדינה מתחייבת להחזיר את ההלוואה לבנק במקרה של בעיה בהחזר החזרים. זה מאפשר לבנקים להציע הלוואות בתנאים טובים יותר.

Sports Physiotherapy Treatment
בלוג

חשיבות הפיזיותרפיה במניעת וטיפול בפציעות ספורט

לפיזיותרפיה תפקיד מכריע הן במניעה והן בטיפול בפציעות ספורט. על ידי התמקדות בשיפור כוח, גמישות ותפקוד גופני כללי, פיזיותרפיסטים עוזרים לספורטאים להפחית את הסיכון לפציעה ולהחלים מהר יותר כאשר פציעות אכן מתרחשות.

הזמנת קרטונים למעבר אונליין
כדאי לדעת

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור אנשים העומדים בפני מעבר דירה. קניית קרטונים באינטרנט מציעה נוחות, מגוון אפשרויות ולעתים קרובות גם חיסכון כספי בהשוואה לקניה בחנויות פיזיות. במאמר זה נסקור את היתרונות והטיפים החשובים להזמנת קרטונים לאריזה אונליין, תוך התמקדות בקרטונים לאריזה למעבר דירה.