גישור: איזון בין קביעה עצמית לחוק

כעורך דין שבחר לעסוק רק בגישור גירושין (מכיוון שהאני מאמין של חברת גישור גירושין שלנו היא אמונה באדם, וכל כך מאמינה בלהט בתהליך זה), אנו מרגישים שבעוד שבני זוג צריכים לקבוע בעצמם מה הוגן והוגן, צריך גם "ליידע" את החלטותיהם.

שמעו מאחד עורכי הדין מחברת גישור הגירושין שלנו לגבי התצורה הנכונה להתגרש בה היום, באמצעות גישור גירושין וההחלטות שבדרך.

גישור גירושין ממקור ראשון

 החלטותלמה הכוונה בזה?

 החלטה מושכלת היא החלטה בה יש לבני הזוג מידע רב ככל האפשר שיעזור להם להחליט על דרך הפעולה הטובה ביותר עבורם ועבור ילדיהם.

אני רואה את המשימה הכוללת שלי בתהליך זה של עזרה ללקוחות לקבל החלטות מושכלות כפולה. ראשית, אני סבור כי מוטלת עלי האחריות לספר ללקוחות באופן כללי (בתפקידי כעו"ד נייטרלי) מהן זכויותיהם ואחריותם במסגרת החוק, וכן לשתף אותם בהחלטות במקרים רלוונטיים. אם זה מתאים, אני גם אגיד להם מה לקוחות אחרים עשו בנסיבות דומות. בנוסף, אני ממליץ בחום שפרקליטי הביקורת שלהם יגיבו על טיוטת ההסכם שהכנתי, כך שכל אחד מהם קיבל תשומות מיועצו שלו.

המשימה השנייה שלי, והחשובה לא פחות, היא לוודא שללקוחות שלי יש את כל המידע שהם צריכים. אני ממליץ להם במהלך הפגישה הראשונה כי יתכן שיהיה עליהם להתייעץ עם מומחים או אנשי מקצוע בתחומים בהם הנושאים מורכבים.

למשל, אני יכול להפנות זוג למומחה פיננסי אם אחד מהם הוא הבעלים של עסק, אם יש בעיות מס מורכבות, או אם אחד הצדדים בקיא פחות בענייני כסף. לחלופין, אני יכול להפנות זוג למשפחה או מטפל בילדים אם ילדיהם מתקשים – חווים חרדה או תוקפנות בגלל פרידת הוריהם. אני רואה באנשי המקצוע האחרים האלה חלק מהותי מ"צוות הגישור "שלי.

הרבה מאמץ ומאמץ נועדים לתמיכה בלקוחות כדי שיוכלו לקבל החלטות בעצמם לגבי מה הוגן ושוויוני עבורם. אין לקבל החלטות בחלל ריק. ברור שכשזוג חמוש בכל המידע הדרוש לו, הם יכולים לקבל החלטות טובות יותר עבורם ועבור משפחתם.

למידע נוסף היכנסו לאתר https://muskam.co.il/

עוד כתבות מעניינות:

הזמנת קרטונים למעבר אונליין
כדאי לדעת

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור אנשים העומדים בפני מעבר דירה. קניית קרטונים באינטרנט מציעה נוחות, מגוון אפשרויות ולעתים קרובות גם חיסכון כספי בהשוואה לקניה בחנויות פיזיות. במאמר זה נסקור את היתרונות והטיפים החשובים להזמנת קרטונים לאריזה אונליין, תוך התמקדות בקרטונים לאריזה למעבר דירה.

אהבה
בלוג

כיצד ניתן להחלים מפגיעה של בגידה רגשית?

בגידה רגשית מתייחסת לפיתוח קשר קרוב ואינטימי עם מישהו מחוץ למערכת יחסים מחייבת, מבלי מעורבות של אינטימיות פיזית. בניגוד לרומנים פיזיים, בגידה רגשית עשויה להיות פחות גלויה אך יכולה להשפיע עמוקות על הדינמיקה של מערכת היחסים. היא כרוכה בשיתוף מחשבות אישיות, רגשות וקשרים שאידיאלית אמורים להיות בלעדיים לבני הזוג המעורבים. צורה זו של בגידה יכולה להוביל לתחושות של בגידה ופגיעה, ולהשפיע על האמון והמרקם הרגשי של מערכת היחסים.

בלוג

אלגנטיות ונוחות יחד? מתאים לך!

כאשר מחפשים לשלב בין נוחות לאלגנטיות בבחירת הלבשה יומיומית, ישנם מספר טיפים שיכולים לסייע לך להתאים את הסטייל לסביבות השונות שבהן אתה מטיילת. בחרנו כמה טיפים שיסייעו לך להרגיש נוח ובטוח בכל רגע ובכל אירוע