חותמות בהתאמה אישית מיוחדת בשבילכם

לנהל משרד זה לא כל כך קל, בטח שלא פשוט. מלבד ההתעסקות הבלתי פוסקת שלכם בקבלת לקוחות וניהול המקום על כל המשתמע מכך, יש גם צורך גדול לדאוג לאספקה של ציוד וחומרים. לא תמיד יוצא שהפריטים שאתם מקבלים מחנות המספקת לכם ציוד משרדי עושים את העבודה כמו שצריך – חומרים מתכלים מהר מדי, עטים שבקושי כותבים, חותמות שלא מדפיסות כמו שצריך את ההדפס שלהן וכדומה.

רק כאשר אתם מזמינים ציוד מחברת עדן חותמות, אתם יכולים להיות בטוחים שהזמנתם מוצרי איכות מבית טוב!

גאים להציג את המוצרים שלנו

חברת עדן חותמות גאה להציג בפניכם מוצרים ופריטים שאתם חייבים להחזיק בכל משרד או בבית – שלטים לצרכים שונים, חותמת עסקית לבעלי תפקידים, ערכות נוטריון למשרדי עורכי דין, עטים עם חריטות, תבניות צביעה ושבלונות ועוד מלא דברים אחרים. אז בפעם הבאה שיש לכם להוציא הזמנה של ציוד איכות למשרד או לבית, אתם יודעים היכן לרכוש!

מה חשוב לבדוק בחותמות שלכם?

חותמת היא פריט שכיח וחשוב למדי בכל משרד שהוא – מנהלים, רופאים, עורכי דין, עובדים סוציאליים ועוד עושים שימוש יום יומי בחותמות גומי על מנת להנפיק אישורים למסמכים. האישור מהווה הסמכה חוקית, ולכן אל לכם להקל ראש בהתאמה האישית של החותמת שלכם. אם אתם צריכים חותמת הנושאת את התואר, השם המלא שלכם והתפקיד אותו אתם ממלאים במשרד – רכשו דרך עדן חותמות, הבית של החותמות בישראל.

שימו לב שהצורה של החותמת הולמת את הדרישות שלכם. באתר יש כל מני סוגים וסגנונות של חותמות – מהן עגולות ומהן מרובעות, מהן קלאסיות ומהן מודרניות, כאלה מפלסטיק או מעץ. הכי חשוב שתמצאו חותמת שתהלום את כל הדרישות והתנאים שלכם מבחינה העדפה אישית וגם מבחינת מה שהמקום דורש.

ציוד חשוב למשרדים

הרבה מאוד אנשים מזמינים מדי שבוע אספקת עטים עם חריטה, מלבד החותמות והציוד הנוסף שבדרך כלל מזמינים. עטים עם חריטה הנושאת את השם של החברה, הארגון או הלוגו של העסק מהווים שיטה אסטרטגית לפרסום והעלאת המוניטין. לקוחות בדרך כלל מקבלים בתור שי צנוע ביותר עט יחד עם סט של פריטים מהמקום, הנושאים את השם העסקי שלו. כך הם לוקחים איתם הבייתה את השם שלכם, ויזכרו טוב טוב ממי הם קיבלו שירות ולאן סביר שהם יחזרו לקבל שוב שירות.

שלטים ופריטים אחרים

מלבד ציוד משרדי הכרחי, ניתן להשיג כאן באתר עדן חותמות מגוון סוגים של שלטים. נמאס לכם שתופסים לכם את החניה הפרטית? רוצים להזהיר מפני מדריגה או מכשול בצד הדרך? אפשר להזמין כאן מבחר של שלטים ברורים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר ופגעי הזמן.

זה הזמן לבחור את הפריטים שבאמת חשובים לבית ולמשרד, במחירים שווים לכל כיס ובשירות מעולה!

 

 

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

ספות נפתחות למיטה – כל מה שאתם צריכים לדעת

כשמדובר במציאת ספה שנפתחת למיטה, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. לא רק שהיא צריכה לספק אפשרות ישיבה נוחה, אלא שהיא צריכה גם להציע פתרון שינה נוח. בין אם יש לך מקום מוגבל או שיש לך אורחים לעתים קרובות, ספה נפתחת יכולה להיות תוספת מעשית ורב-תכליתית לבית שלך. במדריך המקיף הזה, נחקור את כל מה שאתה צריך לדעת על ספות מיטה כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.