כמה מילים על טיולים מאורגנים בחו"ל המתאימים לדתיים

לטייל בחו"ל

בשנים האחרונות, הולכת ומתפתחת בציבור, תרבות הנופש בחו"ל. לעומת הדורות הקודמים, בהם אדם שהיה נוסע לחוץ לארץ היה מוגדר כאמיד מאוד, כיום אין כמעט אחד שלא ביקר בחו"ל בהזדמנות כזו או אחרת. יתירה מכך, לעיתים הנופש בחו"ל זול בצורה משמעותית מנופש מקביל בארץ.

לטיול בחו"ל קיימים מספר יתרונות ברורים. הראשון, הוא ההזדמנות לחוות חוויות חדשות, להכיר מקומות חדשים, תרבויות שונות ונופים מרהיבים. היתרון השני, הוא הניתוק לו זוכה הישראלי כאשר הוא עוזב את הבית והסביבה המוכרת שלו, וזוכה למעט זמן לעצמו, ללא הסחות הדעת השגרתיות של סביבתו הקורבה. כך, ניתן לרענן מעט את הזוגיות שלנו, או לקחת פסק זמן אמיתי למחשבות על העתיד שלנו.

דתיים וחו"ל

בעבר, היה קשה מאוד ומורכב לדתיים לטייל בחו"ל. בקושי התבטא בעיקר באוכל. במקומות מבודדים יחסית בגלובוס, קשה עד בלתי אפשרי להשיג מזון כשר, מה שיחייב את המטייל הדתי להשביע את עצמו במאכלים מקופסאות שימורים, או לחלופין ירקות ופירות. טיול בצורה כזו, לבד מהקשיים הטכניים המועמסים על המטייל, גורם למטייל במדיה כזו או אחרת למועקה מסוימת, במיוחד כאשר הוא חוזר למלון או הצימר שלו לאחר יום ארוך ומייגע, ומעוניין לצאת למסעד טובה או לבשל אוכל עשיר וטעים.

בעיה נוספת, היא האוירה בשבת. עמוד השדרה המרכזי של החיים הדתיים הוא בית הכנסת והשבת. כך, שכאשר מגיע היהודי הדתי לשבת בחו"ל ואין לו מניין ובית כנסת, הוא חווה קושי וגעגוע עז לבית ולקהילה שלו.

לכן, בשנים האחרונות, קמו חברות טיולים מאורגנים שונות, שמציעות טיולים לדתיים ושומרי מסורת. טיולים אלו, עליהם נפרט לכם, מעניקים מגוון שירותים למטייל הדתי, ומהווים בצורה מסוימת פתרון אמיתי לבעיות שהוצגו לעיל.

הטיולים המאורגנים

היעדים

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ודתיים, לא מוגבלים ביעדים. כיום, בתור אדם דתי, ניתן יהיה בעזרת הטיולים המאורגנים להגיע לטיול ג'יפים באיסלנד, טיולים במרוקו, טיולים ברומניה, טיול בגאורגיה, טיולים מאורגנים בפורטוגל או אפילו לטנזניה.

האוכל

חברות הטיולים, ידאגו לכם לכל מעטפת המזון הכשר, בצורה הטובה ביותר. בין אם מדובר בארוחות בוקר מזינות, ארוחות צהרים קלות וארוחות ערב חמות ועשירות. בשבתות, ידאגו לכם לחלות, יין דגים בשר ולעונג שבת אמיתי. מעטפת זו, תלווה במשגיח כשרות או ברב מקומי, שידאגו לכל פרט אליו ניתן לדאוג בהקשר זה.

שבת

בשבת, גם אם היא תתרחש במהלך טיולי ג'יפים בחו"ל, או במהלך מסע נודד במחוז נידח במזרח, חברות הטיולים המאורגנים לשומרי מסורת, ידאגו לכם לספר תורה, מניין, קידוש בשבת בבוקר, שיעור שיועבר על ידי רב, תוכניות ופעילויות גיבוש בשבת בצהריים ולעיתים אף לחזן שינעים לכם את התפילות וזמירות השבת. כך, על אף שתהיו רחוקים מאוד מהבית, תזכו להרגשה מסוימת של שייכות וקהילתיות.

החברה המומלצת

החברה המומלצת ביותר לטיולים מסוג זה, היא חברת הטיולים Master Trip.
החברה, בעלת ניסיון רב בתחום הטיולים המאורגנים ולאנשי החברה יש מומחיות במגוון הנושאים הקשורים לטיולים מאורגנים לשומרי מסורת ודתיים.
החברה מציעה טיולים למגוון יעדים, בצורה המשלבת חוויה, למידה וכיף, שישאירו לכם זיכרונות לכל החיים.

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

בניית טופס מקוון – מה צריך לדעת

יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד בניית טופס מקוון וזאת בשל יתרונותיו הרבים של הטופס. אנו עושים שימוש בטפסים מקוונים ובחתימות ירוקות כמעט בכל תחום, החל

בלוג

טיול משפחות עם קרוואנים

טיול ביחד עם בני המשפחה מביא איתו חוויות שלא תוכלו לשכוח. כל משפחה תספר לכם עד כמה הטיולים השונים שאותם הם עושים משפרים את החיבור.