מדריך לבחירת האגרטל המושלם

אגרטל היא מילה המזכירה לנו פריט ארכאי מהתקופה בה האמהות שלנו נהנו לראות פריטים ישנים מציצים אליהן מנקודות שונות ברחבי הבית. אלא שהיום אנחנו בהחלט מבינים את המשמעות של אחזקת פרחים במרחב ואת האופן בו הכלי בו הפרחים מונחים יכול לתת תוקף ומשמעות, תחושה של חיות ורעננות למקום בו אנו חיים.

בחירה של אגרטל היא אף פעם לא בחירה מושלמת. שכן לא פעם אנו עדים לבחירה של פרחים שונים בעונות שונות אותם היינו שמחים להניח בנקודות שונות ברחבי הבית. במידה ואתם מעוניינים, אתם בהחלט יכולים לבחור סדרה של אגרטלים שיתנו לכם את המענה הנדרש.

כאן נסקור בקצרה אילו סוגים שונים של אגרטלים קיימים בשוק וכיצד נכון להניח אותם ברחבי החלל בו אנחנו חיים.

אלו סוגים של אגרטלים קיימים בשוק

  1. אגרטל עשוי זכוכית:אגרטל עשוי זכוכית הוא כמובן אגרטל מושלם לחובבי הפרחים. אלו שרוצים לראות את הגבעולים הארוכים טובלים במים לכל אורך הדרך. אגרטל עשוי זכוכית, בשל היותו שקוף, מתאים במיוחד לנקודות מהן משתקף האור מבעד לחלון. באופן כזה השמש יכולה לתת עוד מימד לאגרטל מה שהופך את המראה למרהיב לא פעם, בייחוד בעת השקיעה.
  2. אגרטל עשוי חרס:אגרטל עשוי חרס הוא אגרטל המתאים לאלו שרוצים לייצר תחושה של חיבור לאדמה באחת הנקודות השונות ברחבי הבית. כאן אנחנו נכנסים לעולם רחב מאוד של טקסטורות וצורות שונות. רק נגיד כי לאורך השנים האחרונות האגרטלים הפופולאריים ביותר הם אלו הצבועים צבעי אדמה, אלו המשמרים משהו מהנוכחות המוקדמת של החומר אותו הם מייצגים.
  3. אגרטל רחב: אגרטל גדול ורחב אולי לא מתאים להנחה על מדף, אבל הוא בהחלט יעיל במיוחד כאשר אתם מקבלים זר ענק ולא בטוחים מה הדבר הנכון לעשות איתו. אגרטל רחב יכול להיות פתרון מושלם למרכז שולחן האוכל במטבח או שולחן הקפה בסלון.
  4. אגרטל צר: אם אתם רוצים להניח כמה פרחים בודדים וארוכים, אגרטל צר אכן יתן לכם את הפיתרון המושלם לכך. מלבד זאת, כאשר אנו מדברים על עיצוב של חדר עבודה, עיצוב של מדף וכן הלאה, דווקא אגרטל צר הוא פתרון מושלם, חסכוני במקום, לא כבד, הנותן לנו בדיוק את האלמנט הנוסף שרצינו לקבל באותו המקום.

אנו יכולים לדבר על כך עוד שעות

משום שמדובר על נושא רחב כל כך בו יש מגוון עצום של כלים שונים, אנו לא יכולים לתת את כל המידע על כל האגרטלים הקיימים בשוק בכמה משפטים קצרים. אנו כן מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתרשם מהמבחר העומד לרשותינו. ביחד, נצליח לבחור עבורכם קולקציה של אגרטלים שיתנו לכם מענה לכל אחד מהצרכים שלכם ברחבי המרחב אותו אתם עתידים לעצב.

עוד כתבות מעניינות: