מה תפקידו של בית השקעות?

אולי אתם לא יודעים את זה אבל היום, בעידן האינטרנט, יש לכם את היכולת להשקיע כל סכום של כסף בכל אפיק השקעה לגמרי בעצמכם. אם אתם ממש רוצים, אתם יכולים לפתוח חשבון מסחר במט"ח ולסחור בשוק המט"ח העולמי בזמן אמת דרך מסך המחשב עם כל הגרפים והכלים הנדרשים לכם וכך לגבי כל אפיק השקעה אחר. ואם כך, נשאלת השאלה מה תפקידו של בית השקעות ולמה כדאי או אפילו צריך להשקיע את הכסף דווקא דרך בית השקעות ולא באופן עצמאי ועל כך נענה ממש כאן בשורות הבאות.

השקעות זה קור רוח ואסטרטגיה

הדבר החשוב ביותר עבור כל משקיע, שרוצה להצליח בעולם ההשקעות הוא להתנהל בקור רוח ועם אסטרטגיה ברורה ומוכחת. מדוע? מכיוון שהמלכודות הגדולות ביותר בעולם ההשקעות היא הרגש, תאוות הבצע והפחד. משקיעים פרטיים רבים נכשלים בהשקעותיהם העצמאיות פשוט מכיוון שהם לא מצליחים להתגבר על הפחד המלווה את תהליך ההשקעה, אל תאוות הבצע להיכנס להשקעה כשהגרף עולה ועל הרגש שמשתלט מהר מאוד על תהליך ההשקעה. השקעה מקצועית חייבת להתנהל בצורה קרה ומחושבת, במנותק לחלוטין מהרגש ועל פי אסטרטגיה מוכחת שמייצרת רווחים וממזערת הפסדים. בית השקעות הוא בדיוק הגורם המקצועי שיודע לבצע את השקעותיו בצורה זו.

האם בית ההשקעות לא משקיע בצורה רגשית?

התשובה היא, שבכל השקעה ישנו אלמנט רגשי, אבל כאשר ההשקעה מבוצעת על ידי מומחי פיננסים מקצועיים בכל בית השקעות מומלץ ומקצועי, שמשקיעים לא את כספם הפרטי אלא את כספם של אחרים, מוטיב הרגש הוא המינימלי ביותר שניתן לצפות לו. אם נחזור לשאלה המקורית מה תפקידו של בית השקעות, אז תפקידו הוא לקחת את הכסף שלכם, להשקיע אותו באפיקים הנכונים ובצורה הנכונה ולייצר לכם רווח ריאלי על קרן ההשקעה. זהו תפקידו ובכך הוא נמדד. יכולתו של בית ההשקעות להתנהל בצורה קלה, ללא פחד, ללא רגש וללא תאוות בצע, היא זו שמאפשרת לו גם לבצע את תפקידו ולהשיג עבורכם את המטרה.

ויש גם הוכחות

אבל אתם לא צריכים לקנות את הדברים שאנחנו אומרים לכם כאן. אתם יכולים לבדוק את הדברים בעצמכם. תוכלו לבדוק את הביצועים של כל בית השקעות בכל אפיק השקעה, הן באתרי אינטרנט מובילים בתחום הפיננסים והן דרך בתי ההשקעות עצמם. מהר מאוד תגלו שמדובר בגורמים מקצועיים שמייצרים רווח קבוע ללקוחותיהם, עם מקרים נדירים מאוד של הפסד ריאלי. ההבדל המרכזי בין בתי ההשקעות השונים הוא גובה הרווח שהם מצליחים לייצר עבור לקוחותיהם וזה כבר לוקח אותנו לתפקידו השני של בית השקעות: לא רק לייצר לכם רווח כספי, אלא לייצר לכם את הרווח הגבוה ביותר בשוק. בית השקעות שמציג ביצועי רווח מעל ממוצע השוק, הוא בהחלט בית השקעות שאתם רוצים לבחון את העבודה איתו.

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

בניית טופס מקוון – מה צריך לדעת

יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד בניית טופס מקוון וזאת בשל יתרונותיו הרבים של הטופס. אנו עושים שימוש בטפסים מקוונים ובחתימות ירוקות כמעט בכל תחום, החל

בלוג

טיול משפחות עם קרוואנים

טיול ביחד עם בני המשפחה מביא איתו חוויות שלא תוכלו לשכוח. כל משפחה תספר לכם עד כמה הטיולים השונים שאותם הם עושים משפרים את החיבור.