שיש דקטון הוא השיש למטבח שלכם

למרבה השמחה, המשטח המושלם קיים.

אמנם תמיד יש פשרות אבל תבחרו בטוב ביותר. להלן היתרונות של דקטון.

 שיש דקטון הוא בצד היקר בהשוואה לסוגים אחרים של משטחי עבודה כמו גרניט, שיש וקוורץ, משטחי הדקטון נמצאים בטווח דומה אך בדרך כלל יקרים יותר בממוצע, אבל יש סיבה לכך. פרטים נוספים בסעיף "עלות" בהמשך. זמינות רכישה מוגבלת משטחי דקטון אמנם נמכרים כעת במקומות כמו חברות שיש מובילות, ממש כמונו, אך זמינותם מוגבלת בישראל, לכן חשוב לבחור נכון בחברה שמתמחה בתחום השיש דקטון. בסך הכל משטחי העבודה אינם פופולריים כמו חומרים כמו גרניט וקוורץ. במילים אחרות, יתכן שמייצרים מקומיים או מחסני אבן הנושאים גרניט, שיש וקוורץ אין דקטון במלאי, ואולי הוא אינו זמין בחברות מתקדמות ממש כמו החברה שלנו.

שיש דקטון הוא השיש למטבח האיכותי ביותר והעמיד ביותר

משתמשים הרבה במטבח? אוהבים לחתוך על השיש? שיש דקטון הוא השיש למטבח האיכותי והפעיל שלכם.

שיש דקטון הוא השיש למטבח שלכם אם אתם אוהבים לבשל ואם השימוש במטבח שלכם הוא מעל שימוש בסיס כמו חימום במיקרוגל.

מכיוון שהמשטחים של דקטון הם חדשים יחסית בשוק עיצוב המטבחים, לא הרבה מפיקים / מתקינים מכירים לחלוטין את התקנת מוצר זה (כולל מתקינים של חברתנו) כמובן, היכרות עם Dekton היא בהחלט משהו שתרצה אצל המתקינים שלך, או שאתה מסתכן בפגיעה בלתי הפיכה בחומרים במהלך ההתקנה או בתוצאה מפוצלת.

קח את המתקין בעל הניסיון הדרוש להתקנת משטחים אלה.

בשיש דקטון סגנונות הקצה מוגבלים עם דפוסים ומרקמים מסוימים התבנית והמרקם יוסרו בעת יצירת או חיתוך של כמה מסגנונות הקצה המורכבים יותר. לפיכך, הרוב בוחרים בקצה פשוט בריבוע או בכוונון. עיצובים ומרקמים מודפסים אינם משתרעים דרך השיש חסרון אחרון הוא שפיגמנטים אינם עוברים את עובי הלוח המלא ודוגמאות מודפסות על גבי משטחי השיש . המשמעות היא שבמקרה נדיר של נזק, כמו שבירה, זה יהיה מורגש למדי. כנ"ל לגבי כל מרקם משטח שלא ניתן לתקן למצב חדש. אבל הם כמעט ולא שבירים.

עוד כתבות מעניינות:

דוח שנתי
בלוג

מדוע שקיפות פיננסית היא קריטית בדוח שנתי?

דוח שנתי הוא לא רק מסמך. הוא נרטיב. הוא משלב מספרים, הישגים ואסטרטגיות כדי להציג תמונה הוליסטית של השנה האחרונה של החברה. חשבו על זה כעל ספר מחזור לעסקים, שמתעד את הבריאות הפיננסית שלהם, אבני דרך ותחזית עתידית. בין אם אתם בעלי מניות, עובדים או סתם מישהו שסקרן לגבי פעילות החברה, דוח שנתי הוא המשאב שלכם למידע פנימי. זה לא רק מה שקרה אלא גם למה זה קרה ומה הלאה. אז בואו נצלול לתוך הסיבה ששקיפות פיננסית בדוחות אלה משנה את כללי המשחק עבור כל המעורבים.