אילו בעלי מקצוע בירושלים יכולים לקבל משכנתא בקלות?

בישראל של 2022 מחירי הדירות מרקיעי שחקים. המחירים עולים בעשרות אחרים מידי שנה. בירושלים העלייה דרסטית עוד יותר. כאשר זהו המצב, חלום רכישת הדירה נראה רחוק ורכישת דירה בלי משכנתא זה פשוט צעד בלתי אפשרי. במציאות שכזו, חשוב לבחור במקצוע המכניס הכנסה מספיקה כדי לקבל משכנתא בקלות בירושלים.

 

ייעוץ משכנתאות

עוד קודם שנצלול אל תוך בעלי המקצוע אשר יכולים לקבל משכנתא בקלות בירושלים, חשוב שנדע מהו המפתח לקבלת משכנתא בקלות. המפתח לקבלת משכנתא בקלות הוא הסתייעות בשירותי מומחה משכנתאות בירושלים. מומחה משכנתאות בירושלים יוכל להוביל אתכם כל הדרך למשכנתא בקלות, דרך עבודה נכונה מול הבנקים, הבנה מעמיקה בכלכלת השוק וסימפטיה גבוהה ללקוחות.

קרדיט תמונה: canva

דירה מתוחזקת

נמשיך להקדמה אחרונה לפני שנפרט אודות בעלי המקצוע השונים. בירושלים, דירות רבות הינן ישנות ולא מתוחזקות דיין. משכך, כאשר רוכשים דירה בעיר חשוב לשפץ אותה כדי שתעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אחד השירותים החשובים בתחום הוא איטום גגות בירושלים. החורפים הירושלמים הינם חורפים קשים המלווים בקור עז ובגשמים לא מעטים. לאור זאת, גג שאינו אטום מהווה בעיה רצינית עבור דיירי הבית. שירותי איטום גגות יבצעו איטום אמין ומקצועי לגג של הדירה החדשה שלכם ויבטיחו מגורים נאותים לכם או לשוכרים שלכם.

כדי לשמור על התחזוקה השוטפת של הנכס, חשוב לשכור שירותי חברה המבצעת אחזקת דירות בירושלים. חברת אחזקת הדירות תדאג לנקות את הדירה בצורה מקצועית ויסודית לפני הכניסה אליה, לכסח דשא ועשבים שוטים, לתקן סדקים ופגמי צבע וכדומה. חברת אחזקת דירות מסוגלת להפוך דירה נטושה לפנינת נדל"ן ולהעלות את ערכה במידה ניכרת.

קרדיט תמונה: canva

בעלי מקצוע בירושלים

ירושלים, בתור הבירה של ישראל והעיר הגדולה ביותר במדינה, מכילה את כל סוגי בעלי המקצוע הקיימים במשק הישראלי. החל מעובדי ניקיון וכלה בתעשיית היי-טק.

עם זאת, ישנם בעלי מקצוע אשר ירושלים אינם המרכז העיקרי שלהם בישראל, לעומת אחרים שתפוצתם בירושלים היא המרכזית בארץ. נעסוק במקצועות הפופולריים במיוחד בירושלים.

קרדיט תמונה: canva

מרכז העניינים בירושלים

כפי שהבטחנו, נפתח את הסקירה אודות בעלי מקצוע בירושלים שירושלים היא מרכז העניינים שלהם בישראל. נסקור תחילה את מקצועות התיירות, לאחר מכן שירותי דת, משם נמשיך למשרות ממשלתיות ולעובדי מדינה ולאחריהם שירותי ביטחון. עבור כל מקצוע נפרט מהי מידת הסבירות לקבל משכנתא בקלות במקצועות אלו.

  1. תיירות

ירושלים רוויה באתרי תיירות. רובם אתרים היסטוריים ואתרים הקשורים למוסדות הדתות השונות. האתרים הללו מזמנים משרות רבות בתחום התיירות ולכן בעלי מקצוע רבים בירושלים עובדים בתחום התיירות.

עולם התיירות מזמן לירושלים מגוון של בעלי מקצוע בירושלים העובדים במשרות שונות. רבים עובדים בשירותי המלונאות. בעלי מקצוע בירושלים העובדים במלונאות יכולים להיות בעלי בית מלון, מנהלי מלונות, מלצרים, מצילים בבריכות ועוד.

שירותי תיירות נוספים הם שירותי ההסעדה. בירושלים פרוסות מסעדות רבות וגם בהן בעלי מקצוע בירושלים רבים ומגוונים. ישנם מלצרים, מארחות ואחראי משמרת אך גם זכייני מסעדות, מנהלי מטבח, שפים וכדומה.

המקצוע הקלאסי ביותר בהקשר של תיירות בירושלים, הוא מורה דרך. בעלי מקצוע בירושלים בוחרים, לא אחת, להיות מורי דרך. מגיעים לעיר תיירים רבים החפצים להכיר את העיר, את רזיה ואת פינות החמד שבה ולשם כך שוכרים את שירותי מורה דרך בירושלים. בעולם זה ניתן למצוא גם את מדריכי הטיולים אשר לרוב רמת ההכשרה שלהם נמוכה יותר.

  1. משכנתא בקלות לתיירות

כעת, הגיעה העת לברר האם בעלי מקצוע בירושלים בעולם התיירות יכולים לקבל משכנתא בקלוץ. התשובה היא, באופן לא מפתיע, תלוי.

כאשר מדובר בעובדים בכירים, למשל מנהלי מלונות, שפים מומחים או מורי דרך מנוסים, ניתן לקבל משכנתא בקלות. הם יקבלו משכנתא בקלות שכן הם מציגים הכנסות יציבות ומתמשכות. בעניין זה, לבעלי מקצוע בירושלים מסוג מורי דרך עלול להתעורר קושי מסוים. זאת, מאחר שבעלי מקצוע בירושלים שהם מורי דרך עובדים כעצמאיים ולעיתים עקב מלחמות או מגיפות עולמיות, הכנסותיהם נפגעות.

מנגד, מלצרים, חדרנים או מדריכי טיולים שאינם מנוסים, יתקשו לקבל משכנתא בקלות. לכל הפחות, הם יתקשו לקבל משכנתא בקלות בתנאים אטרקטיביים. ייתכן שהם יידרשו להציג ערבות ואף להעמיד ערב משלם כדי לקבל משכנתא. אם כן, הם יכולים לקבל משכנתא אך לא משכנתא בקלות.

מקצוע נוסף הקשור לתיירות ולעולם הבידור בכלל, הוא אמן חושים המבצע מופע טלפתיה בירושלים. אמן החושים יציג מופעים המשלבים טלפתיה, טלקינזיס ואמנות קלפים. כאשר מדובר באמן חושים טוב ואיכותי, ביכולתו לקבל משכנתא בקלות בירושלים. זאת, בהנחה שהוא מדווח על הכנסותיו והן מופיעו במלואן בתנועות החשבון.

 

  1. שירותי דת

גם בעלי מקצוע בירושלים העוסקים בשירותי דת יש בשפע. ניתן למצוא רבני קהילות, רבנים בישיבות, משפיעות רוחניות, כמרים, אימאמים ואנשי דת נוספים לרוב. בעלי מקצוע בירושלים מקבלים, לרוב, משכורות מסודרות ופעמים רבות המדינה היא זו שמשלמת להם את שכרם. לחלופין, ארגוני דת עשירים הם אלו האמונים על משכורתם של בעלי מקצוע בירושלים אלו.

קרדיט תמונה: canva

 

  1. משכנתא בקלות לשירותי דת

מאחר שהמשכורות של אנשי דת בירושלים יציבות ומסודרות, הם יוכלו לקבל משכנתא בקלות. זאת, בכפוף להצגת אישורי הכנסות ולהעמדת הון ראשוני מספק. כאשר מדובר בדירת מגורים רגילה, די בהון של 25% בלבד וניתן לקבל 75% מימון, אך אחוזי מימון נמוכים יותר יטייבו את תנאי המשכנתא.

 

  1. משרות ממשלתיות

בירושלים יושבים משרדי ממשלה רבים. משרדים שעוד לא יושבים בירושלים צפויים לעבור אל הבירה בשנים הקרובות. הדבר מזמן משרות רבות ובעלי מקצוע בירושלים הינם עובדי מדינה במשרד האוצר, משרד הפנים, משרד הביטחון, משרד החינוך או כל משרד אחר. המגוון של המשרות בעולם בעלי מקצוע בירושלים שהם עובדי מדינה הוא עצום. ישנם מנהלי מחלקות רמי דרג אך גם עובדים זוטרים למדי.

גם משרד החינוך בירושלים מעסיק בעלי מקצוע בירושלים. ירושלים היא עיר עם ריכוז גבוה למדי של בתי ספר, גנים, תלמודי תורה, מסגרות חינוך בלתי פורמליים, סמינרים לבנות ועוד. בכל אלו, עובדים בעלי מקצוע בירושלים. חלקם מורים ומורות, אחרים גננים וגננות, סייעים וסייעות, יועצים חינוכיים ומרפאים בעיסוק. בסופו של דבר, מדובר במגוון רחב של עובדים ובדרגות שכר שונות.

 

  1. משכנתא בקלות למשרות ממשלתיות

בדומה לעולם התיירות, גם כאן השאלה היא שאלה של דרג. לשם קבלת משכנתא בקלות בתנאי החזר אטרקטיביים, יש להציג אישורי הכנסות ומסוגלות גבוהה להחזיר את המשכנתא. משכנתא ממוצעת בישראל היא של מיליון שקלים ונלקחת לשלושים שנה. 

מכיוון שזהו המצב ואלו הם פני הדברים, נדרשות הכנסות לא מעטות כדי לקבל משכנתא בקלות. מאחר שזוהי הסיטואציה הקיימת, לא כל עובדי המדינה יוכלו לקבל משכנתא בקלות אלא רק עובדי מדינה בדרג בכיר יחסית יוכלו לקבל משכנתא בקלות.

 

  1. מקצועות ביטחוניים

בירושלים ישנה דרישה גבוהה למקצועות אבטחה. עובדי אבטחה צעירים יקבלו שכר גבוה יחסית אך לאו דווקא יישארו בעבודה לזמן רב. עובדים וותיקים משתכרים מעל הממוצע במשק וזוכים ליציבות וקביעות.

 

  1. משכנתא בקלות לאבטחה

המשכורות היציבות והגבוהות מאפשרות לעובדי אבטחה ותיקים לזכות למשכנתא בקלות. משכנתא בקלות תינתן רק לעובדים המציגים אישורי הכנסות והון ראשוני כנדרש.

 

לסיכום

אם כן, ישנם בעלי מקצוע רבים בירושלים שיכולים לקבל משכנתא בקלות, כמפורט. בחרו באחד מהמקצועות הללו, המאפיינים כל כך את ירושלים, ותהנו ממשכנתא בקלות. בהצלחה!

עוד כתבות מעניינות:

הלוואה
כלכלה ומסחר

הלוואה בערבות המדינה: מדריך שלמה

הלוואה בערבות המדינה היא פתרון פיננסי המאפשר לאנשים ולעסקים להשיג מימון בתנאים יתרוניים. במקרה זה, המדינה מתחייבת להחזיר את ההלוואה לבנק במקרה של בעיה בהחזר החזרים. זה מאפשר לבנקים להציע הלוואות בתנאים טובים יותר.

Sports Physiotherapy Treatment
בלוג

חשיבות הפיזיותרפיה במניעת וטיפול בפציעות ספורט

לפיזיותרפיה תפקיד מכריע הן במניעה והן בטיפול בפציעות ספורט. על ידי התמקדות בשיפור כוח, גמישות ותפקוד גופני כללי, פיזיותרפיסטים עוזרים לספורטאים להפחית את הסיכון לפציעה ולהחלים מהר יותר כאשר פציעות אכן מתרחשות.

הזמנת קרטונים למעבר אונליין
כדאי לדעת

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין

הזמנת קרטונים לאריזה אונליין הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד עבור אנשים העומדים בפני מעבר דירה. קניית קרטונים באינטרנט מציעה נוחות, מגוון אפשרויות ולעתים קרובות גם חיסכון כספי בהשוואה לקניה בחנויות פיזיות. במאמר זה נסקור את היתרונות והטיפים החשובים להזמנת קרטונים לאריזה אונליין, תוך התמקדות בקרטונים לאריזה למעבר דירה.